אנו חיים במציאות בה התנועה ממקום למקום מבוססת לרוב על אמצעי תחבורה, בין אם זה אוטובוס, רכב פרטי או רכבות. כולנו נמצא את עצמנו חלק משמעותי מהחיים שלנו על הכביש בתור נהגים או נוסעים ברכב או חברת הסעות. ישנם אנשים שתחושת הנסיעה גורמת להם להרגשה רעה ולעיתים לתחושות בחילה, אנשים אלה צריכים להתמודד עם בעיה לא פשוטה כאשר הם רוצים לעשות נסיעות ארוכות. הנה כמה פתרונות איך להקל או להימנע מבחילות בנסיעה.

איך נמנע בחילות בנסיעה?
  • דאגו לאוורור כלי הרכב – אם אתם יודעים שאתם רגישים לנסיעות ברכב ועלולים לקבל הרגשה של בחילה, דאגו לסוע עם שני חלונות פתוחים על מנת ליצור אוורור באוטו. זרימת האוויר יכולה להקל משמעותית על תחושת הבחילה. כאשר כלי הרכב נוסע עם חלונות סגורים נוצרת תחושת חנק שהיא אחד הגורמים הישירים לבחילות.

  • סעו בלי הפתעות – תחושת לא טובה בנסיעות יכולה להגרם הרבה פעמים מהפתעות בנסיעה. הפתעות יכולות להיות עצירות פתאומיות או סיבובים מהירים מידי שעלולים לגרום לתחושה רעה. לכן אם אתם נוסעים נסיעה ארוכה השתדלו שהיא תהיה איטית ואחידה לאורך הדרך.

  • בחרו בכלי רכב גדולים – אם אתם מתכננים נסיעה ארוכה ויודעים שאתם סובלים מבעיה של בחילות בנסיעות מומלץ לבחור בכלי רכב גדולים. כלי רכב גדולים יכולים להיות אוטובוס או רכבת. נסיעה בכלי רכב גדולים מקלה את תחושת הבחילה מכיוון שיש יותר חלל ואוורור מתוכנן נכון יותר. אם אתם סובלים מבעיית בחילות בנסיעה ומתכננים נסיעה גדולה בדקו האם יש אוטובוסים או חברות הסעות המגיעים למקום.

  • עשו עצירות התרעננות – כאשר מדובר בנסיעה ארוכה מומלץ לבצע אחת לשעה עצירות התרעננות על מנת למנוע תחושת בחילה.

כאשר נוסעים רחוק בחרו בחברת הסעות טובה ואמינה


אם אתם מתכננים טיול בקרוב או נסיעה משותפת של מספר אנשים ומחפשים פתרון הסעה שיתחשב בכלל הנוסעים – חברת הסעות אור ירושלים כאן בשבילכם. קיימות חברות הסעות רבות אך נסיעה עם הסעות אור ירושלים תיהיה הנסיעה החלקה והנעימה ביותר.