להתחיל את הטיול הרגל ימין

 בין אם אתם מהאנשים שאוהבים טיולים ומחכים להם ממש כמו ילדים בבית הספר שמחכים לטיול השנתי ובין אם בשבילכם זהו רק עוד טיול שבועי שאתם מבצעים כדרך קבע, חשוב מאוד לבחור נכון את ההגעה לטיול. יש יתרונות רבים לבחירת הסעה על פני רכב פרטי בכך שאפשר לצאת בראש שקט, לישון בדרך וכמובן להתגבש בקבוצה תוך בחירת מסלולים קוויים בלי להציב שני רכבים בשתי נקודות. בחירת ההסעה חייבת להתבצע בהתאם לכל השיקולים המהותיים ביותר החל מכמות האנשים, התקציב שעומד לרשותכם, זמן הנסיעה, הפיצ'רים שיהיו לרשותכם בהסעה ועוד.

איך בוחרים את ההסעה לטיול בצורה הטובה ביותר?

  • חשוב להבין את ההבדלים בין נסיעה של שעה לבין נסיעה של ארבע שעות. למרות שנראה לנו שנסיעות אלו זהות מלבד העובדה שבנסיעה הארוכה יותר נבלה פי ארבע מהזמן, קחו בחשבון שהצרכים שלכם ישתנו משמעותית בין השתיים. נסיעה של שעה יכול להיות גם בכלי רכב קטן יחסית שיספק לכם מקום מספק לברכיים ומושב סביר. בנסיעה ארוכה האיכות כבר תהיה הרבה יותר חשובה כשאתם תרצו גם לישון מעט, בעיקר אם נוסעים לאילת בנסיעה לילית וגם בנסיעות ארוכות יותר כדי שלא תתחילו את הטיול עם כאבי גב וברכיים.

  • כמות הנוסעים היא דבר משמעותי ביותר אך למרות שהיא ברורה לכולם עדיין אנשים מבצעים טעויות חמורות בבחירה שלה. בחירת הסעה לפי כמות נוסעים חייבת להתבצע בהתאם ליוצאים מן הכלל כמו תינוקות או קשישים וכמובן מטען שעליכם להעמיס. אם אתם יוצאים לטיול יומי להר מירון לא תצטרכו מטען גדול מידי כמו בנסיעה לנופש של שלושה ימים בטבריה. תינוקות צריכים מקום גם לעגלה וכשמדובר על הסעות של מבוגרים עדיף שיהיה יותר מרווח שבהם יוכלו להיאחז.

  • בכל עניין בחירת ההסעה לפי כמות המטיילים חשוב מאוד לזכור שלא תמיד הבחירה הכי משתלמת היא הבחירה הכי טובה. אם באוטובוס מציעים לכם 50 נוסעים ובכל מיניבוס יש 15 מקומות ואתם 28 אנשים, יכול להיות שאוטובוס יהיה יותר משתלם משני מיניבוסים. עם זאת, אם ההבדל לא גדול, קחו בחשבון ששכירת אוטובוס תספק לכם מקום מרווח יותר ונסיעה איכותית יותר וכמובן כולם יהיו בכלי רכב אחד מה שללא ספק ייתן לכם נסיעה מגבשת יותר. אמנם שיקולי העלות נחשבים כאן אך בהבדל של 300 או 400 שקלים כשמדובר על 30 או 40 אנשים ההבדל יהיה זניח והאיכות שונה לחלוטין.

  • כשמדברים על סוג הנוסעים לאו דווקא קשישים ותינוקות נכנסים לשיקול אלא גם סוג הטיול. אם מדובר על טיול בית ספר או טיול של קבוצות נוער, תמיד אוטובוס יהיו מגבשים ונחמדים יותר לכולם בלי להפריד בין הילדים. אם אתם רוצים לקבל שליטה על הקבוצה, מיניבוס תהיה בחירה טובה יותר ולכן תתאים לילדים יותר בעייתיים או לקבוצות של מבוגרים שרוצים יחס אישי יותר בהדרכה שתתחיל מהיציאה בבוקר.

  • הפיצ'רים שיחכו לכם באוטובוס יכולים לשדרג את הנסיעה שלכם משמעותית. אם אתם רוצים להתפנק חשוב מאוד להתעניין באפשרות להסעה VIP, כזו שללא ספק תעביר לכם את הנסיעה בצורה הטובה ביותר. הסעה כזו תספק לכם טלוויזיה אישית לכל אחד עם אוזניות ולעתים גם חיבור ל-WIFI, מושבים מרופדים ונוחים שיהיה לכם פשוט להירדם עליהם וגם מיני בר עם משקאות. אמנם המחיר בהתאם אך בנסיעות ארוכות או לפני אירועים, זה הזמן להתפנק.

הסעות אור ירושלים בע"מ תמיד כאן בשבילכם

כשאתם בוחרים את ההסעה לטיול, אתם בוחרים איך הוא יתחיל ואיך הוא ייגמר. בבחירה כזו אסור לטעות וחשוב לבצע את כל השיקולים שבסוף יובילו אתכם אלינו בהסעות אור ירושלים בע"מ, הבחירה הכי טובה בשבילכם. להסעות איכותיות שמתאימות בדיוק למה שאתם מחפשים פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.