נוחות זה שם המשחק!

חברת הסעות יכולה לתת מענה על צרכים רבים של נהגי רכב פרטי. ראשית, כיום יש יותר ויותר שירותי הסעות בהשוואה לעבר. כולנו רגילים אל שירותי ההסעות בבתי הספר או במסגרת מקומות עבודה, אך כיום קיימת אפשרות להזמין נסיעות תיירות, טיולים לקברי צדיקים, נסיעות לנתב"ג, שירותי מיוחד ללקוחות VIP, וכמובן הסעות לאירועים. שנית, ניתן לתאם שירותי הסעות בליווי מדריך או מאבטח חמוש. אפשרויות אלו לא קיימות בנסיעה ברכב פרטי והדרך היחידה ליהנות מהן היא באמצעות חברת הסעות.

הביקוש עבור שירותי חברת הסעות תרם בצורה משמעותית לירידה במחירים. העלות של שירותי הסעות משתלמת מאוד, בעיקר בהשוואה למחירי הדלק הגבוהים. שירותי הסעות מתומחרים על פי הדרישות של הלקוח, ועל פי צי כלי הרכב המתאים. אפשר לתאם שירותי הסעות לקבוצות באוטובוסים של 50 נוסעים, או להעדיף הסעות במידיבוסים או מיניבוסים קטנים יותר. כל רכב מאובזר ברמה הגבוהה ביותר, והמחיר הוא ללא ספק השקעה נכונה.


בטיחות ונגישות בצי רכבים מגוון

מלבד סל השירותים והמחיר, כדאי לציין עוד כמה יתרונות של חברת הסעות על רכב פרטי:

א. נוחות – ברמה הקונקרטית, שירותי הסעות למעשה לא דורשים מהנוסעים שום דבר. הנוסעים עולים על ההסעה בתחנת איסוף מוגדרת מראש, מתרווחים במקומותיהם, ונהנים מנסיעה נוחה גם ליעדים רחוקים. את הנוחות הזו ניתן לתרגם לניצול טוב יותר של הזמן, ובעיקר להנאה מחווית הנסיעה כולה. לעומת זאת, ברכב פרטי אין מקום לציוד אישי או לכמות נוסעים גדולה. מי שנוהג ברכב פרטי מרגיש כבר לאחר שעות ספורות את חוסר הנוחות.

ב. בטיחות – חברת הסעות מעסיקה קציני בטיחות בתעבורה. תפקידם של קצינים אלו הוא לוודא מדי יום את תקינות צי הרכבים של החברה, הן עבור נסיעות קצרות והן עבור נסיעות ארוכות. חברת הסעות מחויבת לכללים של משרד התחבורה, ולכן מעמידה את שיקולי הבטיחות בראש סדר העדיפויות. בדיקות מן הסוג הזה לא קיימות מן הסתם ברכבים פרטיים, ולכן היתרון הבטיחותי של הסעות הוא עצום.

ג. נגישות – רוב כלי הרכב הפרטיים אינם יכולים לשרת בעלי נגישות כמו מבוגרים, קשישים או נכים. לעומת זאת, בכל חברת הסעות מקצועית יש לפחות רכב אחד, אשר יודע לתת שירות לאוכלוסייה הזו. הנגישות בשירותי הסעות היא ברמה גבוהה מאוד לכן כדאי לזכור זאת כאשר מתלבטים ביניהם לבין נסיעה ברכב פרטי.

לסיכום, השוואה בין שירותי הסעות לנסיעה ברכב פרטי מעלה נקודות מעניינות. היתרונות של שירותי הסעות בולטים, ויש לקוחות שמנצלים זאת. אנחנו בחברת ההסעות אור ירושלים נשמח לתאם מולכם שירות ללא פשרות. המחויבות שלנו היא לשביעות הרצון שלכם בכל נסיעה, ובין לקוחותינו ניתן למצוא מוסדות פרטיים,עסקים, ארגונים, ועדי עובדים, משרדי ממשלה ועוד. צרו קשר עם נציגנו, ובואו ליהנות משירותי הסעות איכותיים.

אז אחרי שראינו את כמות היתרונות בחברת הסעות כולכם מוזמנים להנות משירותינו! אנו בהסעות אור ירושלים בע"מ כאן תמיד לשירותכם.