טיולים בעיר ירושלים


עיר הבירה של ישראל ירושלים, יכולה להציע כיום שפע של מסלולי טיול ומגוון עצום של אטרקציות מדהימות, שיכולים להתאים לכל אחד. הדבר היפה ביותר בירושלים הוא שכל אחד יכול ליצר קשר עם חברת הסעות, ולהגיע לעיר וליהנות מהשפע העצות שהיא מציעה. בעיר ישנם אטרקציות ומסלולים שיכולים להתאים לילדים ומבוגרים, ישראלים ותיירים, יהודים ולא יהודים. אם כך, מה מצפה לכם במסגרת הטיול שלכם בעיר?

כמה עצות לאטרקציות בעיר

סיור בעיר דוד - עיר דוד היא אתר ארכאולוגי יוצא דופן בהיקפו, אשר חושך בפנינו את ירושלים של ימי הבית הראשון, בימי ממלכת יהודה, כולל ממצאים ארכאולוגיים מדהימים. ניתן להגיע לאזור בעזרת חברת הסעות, ולעבור סיור מודרך באתר הארכאולוגי. יש גם אפשרות לסיור סגווי בלתי נשכח באתר.

מוזיאון האסלאם - אטרקציה אחרה לגמרי, היא הביקור במוזיאון האסלאם. מוזיאון האסלאם שוכן בסמוך לבית הנשיא, וסוקר בתוכו את ההיסטוריה העשירה והמרתקת של דת האסלאם הן בעולם כולו וברחבי המזרח התיכון - והן את ההיסטוריה המפורטת שלו בתוך ארץ ישראל. במוזיאון ניתן למצוא גם אוספים מיוחדים וחד פעמיים שלא ניתן למצוא במוזיאונים אחרים.

גבעת התחמושת - הביקור בגבעת התחמושת הוא מרגש במיוחד, ולא רק קבוצות של צה"ל מגיעות למקום עם חברת הסעות, אלא גם ישראלים שמעוניינים ללמוד על המורשת שלהם. במקום התרחש אחד מהקרבות הקשים ביותר במלחמת ששת הימים. היום במקום יש אתר הנצחה, בונקרים שמדמים את מצב הקרבות, וכן מוזיאון שמתעד את הקרבות באזור.

שוק העיר העתיקה - השוק בעיר העתיקה של ירושלים שופע בכל טוב. זו ההזדמנות שלכם לקנות מאכלים מיוחדים, תבלינים לבית, חפצי נוי ויודאיקה, ועוד מזכרות בלתי נשכחות מירושלים.


מגיעים למקום עם אור ירושלים!


בכדי להגיע למקום ולהתחיל את הטיול המדהים שלכם בירושלים, מומלץ בחום שתצרו קשר כבר עכשיו עם חברת הסעות אור ירושלים. החברה מקיימת הסעות מאורגנות לעיר ירושלים ולסביבתה, עבור קבוצות גדולות וקטנות כאחד, במחירים משתלמים