נסיעה לאילת יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת. אין הרבה יעדי תיירות בישראל, המחייבים נסיעה של שלוש שעות לפחות מאיזור המרכז, לצד נופים מדבריים ושינויי אקלים מרשימים. תנאים אלו של נסיעה לאילת הופכים אותה לאירוע מיוחד ויוצא דופן. החיסרון הוא כמובן משך הנסיעה, אך גם אותו אפשר להפוך ליתרון במידה ונהנים

למי מתאימים שירותי הסעות לאילת?

שירותי הסעות לאילת מתאימים עבור שורה ארוכה של לקוחות. בתי ספר ומוסדות לימוד מנצלים את שירותי ההסעות הללו בטיולים שנתיים או אירועים מיוחדים. בשנים האחרונות גם עסקים פרטיים וארגונים ציבוריים מתאמים הסעות לאילת, עבור ימי גיבוש וטיולים של העובדים. גם משפחות פרטיות המעוניינות לחסוך בהוצאות, לשפר את רמת הבטיחות, וליהנות מתנאים נוחים יכולות לברר לגבי ההסעות הללו. בסופו של דבר, הסעות לאילת מוכיחות את עצמן בתור פתרון תחבורתי משתלם ויעיל.

בחברת ההסעות אור ירושלים מתמחים במתן שירותי הסעה וטיולים לכל רחבי הארץ ולכל מטרה. החברה פועלת כבר עשרות שנים באישור משרד התחבורה ומחויבת לשירות אדיב. לרשות החברה נהגים מוסמכים ובעלי ותק המקפידים על עמידה בלוחות זמנים,
גם במהלך נסיעות ארוכות לאילת.

מהיתרונות של חברת הסעות

יש מספר סיבות המוכיחות מדוע כדאי לנסוע לאילת עם חברת הסעות:

1. חיסכון בכסף – רכב פרטי ממוצע צורך בנסיעה לאילת לפחות 75% ממיכל הדלק. באופן כללי, עלות כזו של דלק נאמדת במאות שקלים, וזאת רק לכיוון אחד בלבד. כאשר מחשבים את הנסיעה לשני הכיוונים וגם את ההתנהלות בתוך העיר, מגלים כי ההוצאות הפרטיות על נסיעה לאילת יכולות להגיע לאלפי שקלים. הדרך היחידה לחסוך את ההוצאות הללו היא להשתמש בחברת הסעות. החברה מפעילה אוטובוס, מיניבוס או מידיבוס בהתאם לכמות הנוסעים ולצרכים הספציפיים, וכך יוצרת חיסכון משמעותי עבור כל הגורמים המעורבים.

2. בטיחות – רוב הנהגים המגיעים לאילת עם רכב פרטי לא באמת מכירים את כביש הערבה או את הירידות של מצפה רמון. מבחינתם של הנהגים, החופש מתחיל ברגע שהם עולים על הרכב. זו הנחה שיכולה לגרום תאונות דרכים ונזקים בלתי הפיכים. הנסיעה לאילת היא משימה לא פשוטה, הדורשת לא מעט מיומנות, ריכוז וניסיון. רק לנהגים של חברות הסעות מקצועיות יש את התכונות הללו. רמת הבטיחות של נסיעה לאילת עם חברת הסעות גדולה בהרבה מאשר רמת הבטיחות של נסיעה עם רכב פרטי.

3. נוחות – נסיעה לאילת מאיזור המרכז נמשכת כאמור 3 שעות לפחות, מה שיכול להיות סיוט עבור משפחות עם ילדים. מנגד, חברת הסעות מקצה עבור הנוסעים כלי רכב מרווחים, מפוארים ומאובזרים. אפשר לנצל את שעות הנסיעה על מנת לנוח, לישון או לשמוע מוזיקה ולהירגע. חברת הסעות מחויבות לנוחות של הנוסעים, ומפעילה צי רכבים מגוון כדי לענות על הדרישות.