צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעה לחרמון

 

הסעות מאורגנות לחרמון

 
היתרון של חברת הסעות הוא שניתן לפנות אליה על מנת לרכז מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. מלבד שירותי הסעות יום יומיים לבתי ספר או בתי עסק, יש גם אפשרות להתייעץ עם נציגים של חברת הסעות לגבי נסיעות ארוכות יותר. בין היתר, אפשרות כזו כוללת בתוכה את היתרונות של הסעה לחרמון ומסתבר שכיום היא מקבלת עדיפות אצל שלל לקוחות שונים.

שירות מקצועי של הסעה לחרמון עולה בקנה אחד עם הצרכים של בעלי משפחות. אם בעלי משפחות והורים לילדים לא רוצים לנסוע לבד את הדרך הארוכה לחרמון, הם יעדיפו שחברת הסעות מקצועית תיקח אחריות. במקביל, אפשר לראות ביקוש לשירותי הסעות לחרמון גם אצל קבוצות ותיירים. גם במקרים כאלה, הדגש הוא על היתרון של שימוש ברכב הסעות מאובזר, בטיחותי ונוח לעומת תחבורה ציבורית או אפילו רכב פרטי.

 

למה להשתמש בשירותי הסעות אם רוצים להגיע לחרמון?

 
אזור החרמון נמצא בקצה הצפוני של ישראל והוא נחשב רחוק אפילו עבור מי שגר בגליל או ברמת הגולן. לזה צריך להוסיף את המרחק העצום של הר החרמון מבאר שבע או אילת, כדי להבין עד כמה השירות של הסעות רלוונטי. אז מצד אחד, ישראל היא מדינה קטנה. מצד שני, אין סיבה לנסוע לבד ברכב הפרטי אם רוצים ליהנות ולהגיע אל אתר החרמון כמה שיותר מוקדם ובצורה כמה שיותר נעימה.

 
 
חוץ מכל האמור לעיל, יש עוד כמה יתרונות שאותם כדאי לקחת בחשבון בהקשר הספציפי של השוואה בין הסעה לחרמון לבין שימוש ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית:

  • מחיר משתלם – שירותי הסעות עולים כסף, אבל זה עדיין משתלם יותר לעומת נסיעה לחרמון עם הרכב הפרטי. בשביל לנסוע לחרמון עם הרכב הפרטי, צריך לשלם את הדלק ואת עלויות האחזקה. בנוסף, צריך לקחת ימי חופש מהעבודה או מהלימודים ולהתרכז רק בנהיגה. אבל אם נוסעים לחרמון בהסעה מסודרת, אפשר לעבוד גם בדרך ולהגיע רעננים אל האתר.
  • בטיחות – נהגים של חברת הסעות הם בעלי מקצוע מוסמכים עם רישיון מתאים. בזכות הרישיון והניסיון שלהם, סביר להניח שיהיה הרבה יותר בטוח להגיע אל החלק העליון של אתר החרמון עם הסעה מאשר עם רכב פרטי. יתרה על כך, נהגים של חברת הסעות גם לוקחים אחריות מלאה על כל מה שנוגע לאבזור של הרכב לנסיעה בתנאי שטח לא פשוטים שמאפיינים את העלייה לחרמון.
  • נוחות ואבזור – רכבי הסעות שמתואמים על ידי חברת הסעות עבור נסיעה לחרמון דורשים אבזור מתאים. האבזור הזה כולל למשל את פתרונות ההסקה והחימום שיש בתוך האוטובוס, כמו גם את הבטיחות מחוץ לאוטובוס ובגלגלים. מבחינת הלקוחות של חברת הסעות, המשמעות היא ריכוז של הפתרונות תחת קורת גג אחת.
  • אפשרויות בחירה מגוונות – אפשר לבחור האם לנסוע לחרמון באוטובוס, במיניבוס, במידיבוס וכן הלאה. לכל אחת מהאפשרויות הללו יש השפעה אחרת על המחיר שאותו משלמים ועל חווית הנסיעה עצמה. אז גם בהקשר הזה, ניתן לראות את היתרונות של הסעה לחרמון לעומת הרכב הפרטי או התחבורה הציבורית שבכלל לא פעילה בשבתות ובחגים.