צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעה לים המלח

 

הסעות מאורגנות לים המלח

 
ים המלח הוא יעד תיירותי מבוקש שאליו מגיעים אנשים מכל רחבי העולם. מאות אלפי תיירים מגיעים אליו בכל שנה, מסיבות שונות ומגוונות. אבל גם עבור ישראלים, ים המלח הוא מקום שבו ניתן לנפוש כמעט לכל אורך השנה, מכאן והלאה, כל שנותר הוא לבחור איך להגיע לים המלח. אז כאשר בודקים לעומק את האפשרויות שעל הפרק, מגלים בבירור את היתרונות של הסעות לים המלח.
 

 

למה להגיע בהסעה לים המלח?

 
הסיבה העיקרית לכך שכדאי להגיע בהסעה לים המלח היא הנוחות. ההסעה שבאמצעותה מגיעים אל ים המלח מופעלת על ידי נהגים מנוסים, היא מבוססת על שימוש ברכבים מאובזרים ונוחים והיא בעיקר בטיחותית. אם רוצים לנסוע ליעד יחסית רחוק ולהישאר רגועים גם כאשר תנאי השטח והכביש משתנים, הדרך הכי טובה לעשות את זה תהיה באמצעות שירותי הסעות.
 

 

למי מיועדים שירותי הסעות לים המלח?

 
אפשר להזכיר כמה קהלי יעד מאוד בולטים, שגם נהנים כיום מהיתרונות של שירותי הסעות לים המלח:

א. בעלי משפחות – המון הורים לילדים ובעלי משפחות בוחרים להגיע לים המלח ברכב הסעות ולא בתחבורה ציבורית או ברכב פרטי. בזכות הזמינות של שירותי ההסעות, זה גם הופך עבורם למשתלם כלכלית.

ב. קבוצות – תיירים מהארץ ומחו"ל משתמשים בשירותי הסעות על מנת להגיע לים המלח בצורה מאורגנת. מהרגע שבו מוצאים שירות הסעות מתאים עם אוטובוס, מיניבוס או מידיבוס, החברה כבר לוקחת על עצמה את מלוא האחריות.

ג. עובדים וימי כיף – אי אפשר לדבר על היתרונות של הסעות לים המלח בלי להזכיר ימי כיף לעובדים. אם המעסיק רוצה שימי כיף יתחילו בזמן, הדרך היחידה לעשות את זה תהיה שירות הסעות מסודר.
 

 

המחיר של הסעות לים המלח

 
סיבה אחרת ולא פחות טובה לכך שכדאי לתת עדיפות לאפשרות של הסעות לים המלח היא כמובן כלכלית. אם בודקים לעומק את ההבדל בין המחיר של שימוש בשירותי הסעות לבין רכב פרטי, מגלים עשרות אחוזים בגלל בלאי, דלק, תחזוקה, ביטוח וכן הלאה. אבל עם שירותי הסעות לא משלמים על כל מה שקורה מסביב, אלא על השירות בלבד.
 

 

למה לא תחבורה ציבורית?

 
תחבורה ציבורית היא כמובן זולה יותר, אבל קשה לסמוך עליה. במידה והמטרה היא להגיע אל ים המלח בצורה מסודרת, יכול להיות שלא כדאי להשתמש בתחבורה ציבורית וצריך לזכור שהיא לא זמינה בשבתות וחגים. לשם השוואה, שירותי הסעות מותאמים מראש לפי הצרכים של כל לקוח בנפרד ולכן הזמינות היא בכלל לא בעיה.
 

 

אז למה לארגן הסעה לים המלח דרכינו?

 
אנחנו בחברת הסעות אור ירושלים מתמחים בהפקה וארגון של הסעות לטיולים בים המלח. יש לנו צי רכבים מגוון העומד לרשות הלקוחות בזמינות מלאה. אנו פעילים מול לקוחות פרטיים, גופים עסקיים וארגונים ציבוריים. לאורך השנים שירתו הנהגים שלנו ילדים, תיירים וגם קשישים או בעלי מוגבלויות.

 
 
 

אנחנו נדאג לכם ל-

 
 
 
 
1
 
 
 

עמידה בלוח זמנים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 

נסיעה נוחה ומהירה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3
 
 
 

נהגים מקצועיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4
 
 
 

אפשרות לליווי של מדריך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23.08.2019
 
 
 
 
Google my business