צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות בירושלים למגזר החרדי

 
אם אתם רוצים את ההסעה הכי טובה בשבילכם אתם כבר יודעים למי כדאי לפנות. אנו בהסעות אור ירושלים בע"מ עומדים לשירותו של כל לקוח עם צי רכיבם מחרשים שיכול לעמוד בכל משימה ובכל כמות נוסעים. גם המגזר החרדי יכול ליהנות מההסעות שלנו והנה כל העובדות שיספרו לכם מדוע!
 

איכות ונוחות המותאמת למגזר החרדי

 
המגזר החרדי שומר על דרך חיים מיוחדת שצריכה לקבל ביטוי מיוחד בשירותים שהוא מקבל. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו כל מה שתרצו בכל דרישה וזה כולל אוטובוסים נפרדים שיוכלו להסיע אתכם כפי שאתם בוחרים. אין סיבה להתערבב עם אוכלוסיות נוספות אם זה לא מה שנדרש וכך אתם יכולים להיות בטוחים שאין שום דבר שיכול להפריע להסעה עד ליעד המבוקש. אנו בהסעות אור ירושלים בע"מ מבינים את דרך החיים של המגזר החרדי ואנו כאן כדי לספק שירות כמו שרק אנו יודעים! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם להסעה הבאה שלכם!
 

הסעה טובה היא הסעה בטוחה

 
אין ספק שיש הרבה פרמטרים שקובעים מהי הסעה איכותית אך בסופו של דבר הסעה חייבת להיות בטוחה. הנהגים שלנו בהסעות אור ירושלים בע"מ שנים רבות פועלים בכל רחבי הארץ וכל אחד מהר עתיר ניסיון באופן אישי כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהכול יעבור בצורה חלקה. בסופו של דבר הלקוחות שלנו הם כמו משפחה ואנו מבינים שמשפחה צריכה להיות בטוחה שהיא בידיים הכי טובות שיש כאשר אתם נוסעים לאירועים שונים. אצלנו בחברה בטיחות היא ערך עליון וזה מתבטא לא רק במקצועיות הנהגים אלא בכלי רכב בטוחים ואיכותיים.

 

התאמת סוג רכב ההסעה לצרכים שלכם

 
אצלנו בעת הסעה לירושלים כל לקוח מקבל את כמות האוטובוסים שהוא צריך אפילו כשמדובר באירועים גדולים למדי. גם אתם במגזר החרדי יכולים ליהנות מכמות גדול של אוטובוס שתיקח אתכם לירושלים מכל מקום בארץ ומירושלים לכל קצותיה, לבני ברק, לבית שמש ועד לצפון הרחוק בצפת בהילולא בהר מירון או לדרום הארץ. בסופו של דבר כמויות של אנשים לא מרתיעות אותנו וזה לא פוגע באיכות הנסיעה כיוון שעם אוטובוס ממוזג וחדיש אתם נהנים לאורך כל הדרך. אצלנו יש רק אוטובוסים חדשים שעומדים בקריטריונים הכי גבוהים שיש ואתם רק מרוויחים!
 
 

שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 
לא מעט חברות יציעו לכם הסעות איכותיות אך בסופו של דבר אתם רוצים וצריכים לקבל שירות, ואת השירות הכי טוב אתם יודעים איפה ניתן למצוא. אנו בהסעות אור ירושלים בע"מ לא סתם אומרים שמבחינתנו אתם בוחרים בנו ואתם מצטרפים למשפחה, אנו מתכוונים לזה. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שתמיד השירות יינתן עם חיוך רחב על הפנים שבסופו של דבר יעבור אליכם. לנו חשוב שתהיו מאושרים ותקבלו את השירות הכי מתחשב שיש ואנו מציעים לכם הסעות בכל שעה שמתאימה לכן בגמישות מלאה למה שאתם צריכים
 
 

הסעה איכותית גם לילדים

 
במגזר החרדי ברוך הילדים, הסעות ילדים הופכת להיות דבר חשוב ביותר. לא תמיד יש נהגים וחברות שלמות שמבינות בכלל עד כמה הסעות עם ילדים דורשות זהירות וניסיון, אך אצלנו תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהילדים שלכם יגיעו ליעד על הצד הכי בטוח ואיכותי שיש. הסעות ילדים באוטובוסים היא מלאכה לצוות המנוסה שלנו בהסעות אור ירושלים בע"מ, הסעות לימי טיול, הסעות לסיורים, הסעות לבית הספר ולגנים ולכל מקום שתרצו. אצלנו תוכלו לקבל את השירות הכי טוב שיש גם לילדים שלכם וכך תוכלו להתחיל את היום בהרבה פחות דאגות.