צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות ילדים

 

רוצים לתאם הסעות עבור בתי ספר או גנים? דואגים לבטיחות של הילדים?


בואו להתייעץ עם המומחים של אור ירושלים ותקבלו את כל הפרטים על הסעות ילדים.

 
 

לא כל חברת הסעות מסוגלת להציע שירות עבור ילדים. חברת הסעות לוקחת על עצמה אחריות רבה, נדרשת להכשיר נהגים מיומנים, ובעיקר עומדת לפיקוח מצד קציני בטיחות בתעבורה וגופי חינוך. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מהחשיבות של שירותי הסעות ילדים עבור בתי ספר, גנים ומוסדות ציבוריים.

 
 
 
הסעות ילדים
 
 
 
 
 

הסעות ילדים בדרך בטוחה!

 
אנחנו בחברת אור ירושלים מעניקים שירותי הסעות עבור כל הגילאים. יש לנו צי רכבים מגוון ואיכותי, המתאים לילדים, בני נוער ובעלי מוגבלויות. הנהגים שלנו עוברים הסמכה מיוחדת, ויודעים כיצד לשמור על בטיחות הילדים. אנו מלווים את הילדים בנקודות האיסוף וההחזרה, ומקפידים על כל הנחיות של זהירות בדרכים.
 

טיפים לבחירת חברת הסעות לילדים

 
הורים, מחנכים ומורים המעוניינים לתאם שירות הסעות צריכים לבחור חברה על פי הקריטריונים הבאים:

א. ניסיון הינסיון של חברת הסעות הוא פקטור משמעותי בבטיחות של הסעות עבור בני נוער או ילדים. ככל שהחברה תהיה מנוסה יותר, כך ניתן לצמצם את הסיכון של פגיעות לא צפויות בילדים ובנוסעים.

ב. לוח זמנים – עיכוב של שירותי הסעות ילדים עשוי לגרור נזקים בלתי הפיכים. ילדים לא יכולים להישאר לבדם בתחנות האוטובוס, או להתמודד עם איחור של נהג לא אחראי. תפקידם של ההורים והמורים הוא לוודא, כי החברה אותה בחרו עושה הכל על מנת לעמוד בלוח זמנים.

ג. תקינות ונוחות – ילדים זכאים לנסיעה נוחה בדיוק כמו כל אחד אחר. כדאי לראות מקרוב את צי הרכבים של חברת ההסעות, ולבדוק הם כל הרכבים תקינים מבחינה מכאנית.