צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לאירועים בירושלים

 
אם אתם מתכננים אירוע, אתם לבטח מעוניינים שרוב המוזמנים שלכם יגיעו. על מנת שזה יקרה, כדאי לספק להם הסעה לאירוע, שתביא אותם ישירות אל היעד בשלום ובזמן. אור ירושלים מספקת שירותי הסעות לאירועים, בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם.


 

למה צריך הסעות לאירועים בירושלים?

 
  • יציאה בדיוק במועד המתוכנן.
  • איסוף מנקודה אחת או ממספר נקודות איסוף – על פי ההעדפה שלכם.
  • הקצאת רכבים בטיחותיים הנהוגים בידי נהגים ותיקים ומנוסים.
  • ליווי צמוד לאורך כל הדרך.
  • כשמקיימים אירוע במקום רחוק שההגעה אליו מורכבת.
  • כאשר מעוניינים לספק דרך הגעה נוחה למוזמנים מבוגרים ו/או בעלי מוגבלויות המתקשים בנהיגה.
  • כאשר מעוניינים לאפשר לאורחים שלכם לשתות וליהנות באירוע - מבלי לסכן את עצמם ואת האחרים כשהם נוהגים בחזרה הביתה.

 

הסעות לחתונה

 

הסעות לחתונה בחברת אור ירושלים

 
הסעות לחתונה הן פיתרון אידיאלי עבור בני זוג המעוניינים להקל על האורחים. הסעות מונעות את הצורך בנהיגה ברכב פרטי, מבטיחות חגיגות וריקודים עד אור הבוקר, ולא מגבילות את המוזמנים מבחינת שתיית אלכוהול. אירוע עם הסעות תמיד יהיה מהנה, עשיר, מגוון וצבעוני יותר מכל אירוע אחר.

אפשר לתאם שירותי הסעות לחתונה בכל רחבי הארץ. במידה ובני הזוג בוחרים להתחתן במרכז, עדיף להחליט על נקודות איסוף ופיזור במרכזי הערים הגדולות. לעומת זאת, באיזור הצפון והדרום חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ונהגים מנוסים, על מנת להבטיח עמידה בלוח הזמנים של האירוע.
 
 
הסעות לחתונה
 
 
 
אירועים בירושלים
 
 
 
 
 
 
 
היתרונות של הסעות לחתונה
 

 

שירות הסעות לחתונה הוא הוצאה משתלמת, אך יש לו עוד הרבה יתרונות חשובים:

 
 
 
1
 
בטיחות
הנהגים של שירותי הסעות אינם שותים אלכוהול או לוקחים חלק באירוע. הם מנצלים את שעות האירוע על מנת לנוח, מתמודדים עם תקלות בלתי צפויות, ובעיקר שומרים על בטיחות גם במהלך נהיגה בשעות הלילה.
 
 
 
2
 
חיסכון
אורח המגיע אל אירוע עם הסעה חוסך עשרות שקלים על דלק, חנייה ושעות עבודה. הוא יכול לצאת מהבית בזמן, ולהגיע רענן אל האירוע גם אם הוא מתקיים במרחק של מאות קילומטרים ממקום המגורים.
 
 
 
3
 
נוחות
הסעות לחתונה עם חברת ההסעות אור ירושלים מתבצעות ברכבים נוחים, גדולים ומאובזרים. אנו מתחייבים לנוחות של האורחים שלכם, ולא לוקחים סיכונים. איתנו אתם יכולים להיות רגועים מתחילת האירוע ועד סופו.
 
 
 
 
 

שירות מקצועי, מסור ואדיב

 
אור ירושלים פועלת בתחום ההסעות בכלל ובתחום ההסעות לאירועים בפרט מזה עשרות שנים. השירותים שלנו ניתנים תוך שימת דגש חזק על בטיחות בדרכים, דבר אשר בא לידי ביטוי בבדיקות הבטיחות התקופתיות שעובר כל אחד מהרכבים שברשותנו ובבדיקות היסודיות שכל נהג מבצע לפני כל יציאה לנסיעה. בנוסף, חשוב לנו שתגיעו אל היעד בנוחות, ולכן כל הרכבים שלנו הינם בעלי מושבים נוחים ומרווחים ומצוידים בכל מה שצריך לנסיעה נוחה ובטוחה.