צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לטיולים

 

הסעות לטיולים - לכל מקום שרק תרצו

 
אור ירושלים מספקת שירותי הסעות לטיולים בכל חלקי הארץ. אנו מתמחים בהסעות לכל אתרי התיירות, ביניהם קברי צדיקים, החרמון, ים המלח, ירושלים ובעצם – כל מקום שאליו תרצו להגיע. אם תרצו סיור מודרך תצטרכו רק לבקש, ואנחנו נדאג לצוות לכם מדריך שמכיר את האזור כמו את כף ידו, ושיספק לכם הסברים מקיפים על כל אתר בו תבקרו.
 

 

 

בטיחות מעל הכול

 
כשמדובר בהסעות בכלל ובהסעות לטיולים בפרט, חברת הסעות אור ירושלים שמה דגש מרבי על בטיחות הרכבים שבבעלותה. כל רכב עובר בדיקת תקינות תקופתית על ידי קצין רכב מוסמך, ולפני כל נסיעה הנהג מוודא שכל מערכות הרכב תקינות ושהרכב כשיר לעלייה על הכביש. בנוסף, בכל הרכבים שבבעלותנו קיימת חגורה לכל נוסע, והנהגים שלנו עוברים השתלמויות רבות בנושא נהיגה בטוחה על הכביש.
 
 
הסעות לטיולים בארץ
 
 
 
הסעות לטיולים
 
 
 
 
 

רכבים בהתאמה אישית

 

כשאתם יוצאים לטיול אתם בוודאי מעוניינים שהנסיעה שלכם תהיה לא רק בטוחה, אלא גם חווייתית. אחד מהפרמטרים שתורמים לחוויה הטובה הוא התאמה של גודל הרכב שמוקצה לצורך הסעות לטיולים לגודל הקבוצה שלכם. כך למשל, אם אתם קבוצה של עשרה אנשים, יהיה לכם הרבה יותר נעים לנסוע בטיולית ולא במיניבוס (המיועד ל-20 אנשים) או באוטובוס, ואילו אם אתם קבוצה של חמישים, כמובן שתעדיפו לנסוע באוטובוס אחד ולא בכמה מיניבוסים, גם אם אלה ייסעו אחד אחרי השני. נסיעה ברכב מתאים תתרום רבות לגיבוש שלכם כקבוצה, ותאפשר לכם להעביר חוויות מהטיול.

 

ועוד לא דיברנו על נוחות!

 
אנחנו באור ירושלים יודעים, שעל מנת שהחוויה של הסעות לטיולים תהיה מושלמת חשוב שיהיה לכם נוח. מסיבה זו בדיוק כל הרכבים שלנו מאובזרים בכל מה שצריך כדי שיהיה לכם נוח: מושבים רחבים ומרופדים ומיזוג אוויר, שהם בגדר חובה בכל נסיעה, ובנוסף פינוקים כמו מיני בר, DVD ורמקולים, שיבטיחו לכם נסיעה שכולה חוויה.

בנוסף, ניתן לשכור גם שירותי מדריך מקצועי שידע לצקת תוכן ועניין לגבי אזור הטיול המבוקש. אנו נדע לספק לכם במידת הצורך, מדריך הדובר שפה זרה בהתאם לשפה בה תהיו מעוניינים.
 
 
עם כל היתרונות הללו, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לארוז את התיקים,
ואנחנו כבר בדרך כדי לדאוג שיהיה לכם טיול נעים!