צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לקברי צדיקים

 
רוצים לשלב טיול חווייתי עם ממד רוחני של קדושה?
שירותי הסעות לקברי צדיקים של אור ירושלים הם בדיוק התשובה!

לפרטים ולהזמנות חייגו 1-700-500-111 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

הסעות לקברי צדיקים - לראות את האור

 
הסעות לקברי צדיקים של אור ירושלים מתבצעות על ידי נהגים המכירים את המקומות הקדושים כאת כף ידם, וחוסכים מכם שעות רבות של חיפוש הקברים, הממוקמים הרבה פעמים באתרים שהגישה אליהם קשה או נסתרת.

החברה מספקת שירות לכל סוגי האוכלוסייה, כולל המגזר החרדי, כאשר הסעות למגזר זה מתבצעות ברכבים שאינם נוסעים בשבת והמאפשרים הפרדה בין נשים לגברים.

 

חוויה רוחנית ואישית מן המעלה הראשונה

 
הסעות לקברי צדיקים הוא שירות שמספקת חברת אור ירושלים, מתוך רצון לספק מענה לאנשים המעוניינים בטיול שיש בו חוויה רוחנית אישית. ההשתטחות על קברי צדיקים היא מנהג מקובל ביהדות עוד מימי התנ"ך, אז נהגו לעשות זאת בעיקר על מנת להתפלל שם מתוך אמונה, שתפילות אלה נשמעות יותר על ידי הקדוש ברוך הוא.

היום טיולים למקומות קדושים אלה מתבצעים ממגוון סיבות, ביניהן:

  • רצון לשלב חוויה רוחנית בטיול – טיול המשלב ביקור בקברי הצדיקים מקבל נופך של קדושה וטהרה. הביקורים באתרי קברות צדיקים מיועדים לכל מי שמעוניין להתחבר לצד הרוחני שבו ולמסורת ישראל.
  • האמונה שתפילות הנאמרות שם מתקבלות יותר על ידי האל – על פי אמונה זו, בקברים ובאנדרטאות זיכרון שהוקמו בעבור הצדיקים ניתן לבקש בקשות אישיות כמו פרנסה, פריון, בריאות ועוד, משום שהמיקום המיוחד ועצם העובדה שחולקים כבוד לצדיק פותחים את שערי השמיים וגורמים לתפילות להישמע.
  • לימוד תורה – על פי האמונה, לימוד תורה במקום קבורתם של צדיקים גם מוסיף השראה ומחזק את הלימוד וגם נותן כבוד גדול לצדיק הקבור שם.

 
 

ל"ו צדיקים

 
חברתנו מבצעת הסעות לקברי צדיקים בכל חלקי הארץ, החל מהאתרים המוכרים כמו הר מירון (קבריהם של רבי טרפון, רבי שמעון, ריש לקיש, יונתן בן עוזיאל ועוד), טבריה (קבר הרמב"ם) ונתיבות (קברי הבבא סאלי וישראל אבוחצירא) וכלה בקברים הנמצאים במקומות פחות מוכרים כמו קבר יונה הנביא, קבר רב מתיא בן חרש ועוד.
 
 
 
הסעות לקברי צדיקים
 
 
 
 

מועדי קודש ועתות רצון

 
חברת אור ירושלים מספקת שירותי הסעות לקברי צדיקים בכל ימות השנה, בדגש על עתות הרצון: ראש חודש, ט"ו בחודש, ערב שבת, ערב יום הכיפורים, ראש חודש ניסן, אלול וכסלו וה"יארצייט" של הצדיק (יום השנה לפטירתו).