צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות מאורגנות

 
במקום לשבור את הראש איך להגיע לנתב"ג ולחשב כמה תצטרכו לשלם על החנייה, אתם יכולים פשוט להתקשר אלינו ואנו בהסעות אור ירושלים בע"מ כבר נדאג לספק לכם הסעה איכותית בדיוק כמו שמתאימה לכם. ההסעות המאורגנות שלנו יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים, ואנו מבטיחים לכם שתיהנו מכל רגע!

 

צי רכבים מגוון וגדול מחכה לכם

 
 
אצלנו בהסעות אור ירושלים בע"מ הלקוח תמיד מקבל את מה שהוא רוצה. אצלנו תוכלו למצוא הסעות מיניבוסים, הסעות VIP הסעות פרטיות, הסעות אוטובוסים ולמעשה גם אם תצטרכו כמות כלי רכב גדולה, אנו נוכל לספק לכם את זה. צי הרכבים הוא הפנים של החברה וכל רכב שלנו מגיע עם ריפוד חדיש ונקי, מערכת שמע איכותית, מערכת מיזוג אוויר לאווירה מושלמת בנסיעה ולמעשה כל מה שאתם צריכים. ככה זה שרוצים להגיע ליעד באיכות הגבוהה ביותר, צריך לבחור בחברה הטובה ביותר.
 
 
 
הסעות מאורגנות - אור ירושלים
 
 
 
 
 

להצטרף למעגל לקוחות מרוצים

 
כל לקוח שמגיע אלינו יוצא מרוצה ועל דעת עצמו ממליץ לכל מי שמחפש הסעה. הסעות מאורגנות יכולות להיות חד פעמיות, כמו למשל הסעות לנתב"ג או הסעות למסלולי טיול או לאירועים, ויכולות להיות גם קבועות. יש לנו לא מעט לקוחות שעובדים עמנו כבר שנים רבות ואנו מספקים הסעות לבתי ספר, למפעלים, למשרדי ממשלה, למגזר העירוני והרשימה עוד ארוכה. כולם נהנים כי כולם מקבלים את ההסעה שמתאימה לצרכים שלהם, ואנו מבטיחים לכם שגם אתם תבלו מעל ומעבר!
 
 

הנהגים עושים את ההבדל

 
רכב גדול ואיכותי להסעה מאורגנת שיוצאת אל הרי הצפון או על אזור ים המלח לטיול משפחתי, לא יכול לספק לכם הסעה נעימה ובטוחה לבדו. כדי שההסעה תהיה מושלמת הנהג צריך להיות מנוסה, אחראי ולהבין את ההשלכות של הנהיגה שלו על הבילוי של הנוסעים. הנהגים שלנו נבחרים בקפידה וכולם עוסקים אצלנו באופן קבוע, מה שמבטיח שבכל הסעה תוכלו לקבל נהג אדיב, אחראי, חייכן ואחד כזה שתמיד ישמע את הטענות שלכם וישפר את ההסעה בכל פרמטר! ככה זה שהנהגים כמו הלקוחות הם משפחה אחת גדולה! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם להסעה הבאה!