צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות תלמידים בירושלים

 
על פי חוק כל מוסד לימודי שבו לומדים תלמידים המתגוררים במרחק רב ממנו צריך להפעיל שירותי הסעה. שירותים אלה צריכים להינתן על ידי חברה אשר מורשה לספק את השירות ואשר מעסיקה נהגים שקיבלו את כל ההסמכות ועברו את כל ההדרכות הנדרשות על מנת לעסוק בתחום.
 

הילדים שלכם בידיים טובות

 
אור ירושלים מספקת שירותי הסעות תלמידים בירושלים אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות:

  • עבודה ברישיון – חברתנו פועלת ברישיון וברשותה כל ההיתרים הדרושים לביצוע הסעת ילדים.

  • בטיחות בדרכים – החברה מקפידה להסיע תלמידים בירושלים אך ורק ברכבים המותאמים להסעות אלה. כל הרכבים עוברים בדיקות תקינות תקופתיות על ידי קצין בטיחות בתעבורה ומאובזרים בחגורות בטיחות תקניות ובעזרים נוספים המבטיחים את בטיחות התלמידים בעת הנסיעה.

  • בדיקות יסודיות של הרכבים – בסיום כל נסיעה מבצעים הנהגים שלנו בדיקה יסודית ברכב על מנת שלוודא שכל הילדים ירדו.

  • עמידה מדויקת בלוחות הזמנים – אנחנו יודעים עד כמה חשוב שהתלמידים יגיעו למוסדות הלימוד בזמן. לכן, אנו מקפידים לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו ומגיעים לאסוף את הילדים מנקודת האיסוף שנקבעה – בדיוק בזמן.

  • אדיבות לאורך כל הדרך – הנהגים שלנו עברו את כל ההדרכות הנדרשות לצורך הסעת תלמידים בירושלים, והם מקפידים למלא אחר כל הנהלים, כולל קבלה של הילדים אל הרכב באדיבות ובחיוך.
 

שירות באחריות

 
אם אתם רוצים להבטיח, ככל שרק ניתן, שהתלמידים במוסד החינוכי שלכם יגיעו אל בית הספר או אל הגן בבטחה ובזמן, הצוות המסור של חברת הסעות אור ירושלים כאן לשירותכם.

נשמח לספק גם לכם שירותי הסעות תלמידים בירושלים ולצרף אתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים, הכוללת מוסדות חינוכיים רבים בעיר ובאזור.
 
מסיעים תלמידים בביטחה
 
צריכים הסעות תלמידים בירושלים?
אור ירושלים לשירותכם!

אנו מספקים שירותי הסעה למוסדות חינוך רבים בעיר, תוך הקפדה על כל נוהלי הבטיחות והזהירות הנדרשים בתחום של הסעות ילדים.