צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השכרת אוטובוס

 
אוטובוס היה עד לפני כמה שנים פתרון תחבורה ציבורי בלבד, אך בעקבות הצטברות של ביקושים שהגיעו מהשטח, יש כיום חברות הסעה שמאפשרות לשכור אותו גם לצרכים פרטיים. במקביל, השכרת אוטובוס היא פתרון מעולה עבור חברות, ארגונים, מוסדות חינוך ובתי ספר. בנוסף, אוטובוסים משמשים קבוצות תיירים ומטיילים וניתן לשכור אותם גם לטובת אירועים פרטיים בכל רחבי הארץ.

היתרון של השכרת אוטובוס בא לידי ביטוי בכך שהוא מגיע מאובזר ומתוחזק. מטבע הדברים, שירותי ההשכרה כוללים גם את כלי הרכב וגם את הנהג. אז בניגוד להשכרת כלי רכב פרטי, השכרת אוטובוס למעשה מעבירה את הכוח לידיים של השוכר ונותנת מענה על הצורך בהסעת מספר רב של אנשים בעת ובעונה אחת.

 
 

השכרת אוטובוס פרטי

 
הנה כמה פתרונות שדרכם ניתן לראות בצורה הבולטת ביותר את היתרונות של השכרת אוטובוס לעומת האלטרנטיבות:

  • הסעות למרחקים ארוכים – ככל שהמרחק ארוך יותר, כך עולה הצורך בהשכרת אוטובוס. במרחקים ארוכים קל יותר להשתמש באוטובוס משום שיש בו יותר מקום למטען ובגלל שניתן להכניס אליו יותר נוסעים. אז גם ברמה הכלכלית, כנראה שמשתלם יותר לשכור אוטובוס מאשר לבצע נסיעות ארוכות באמצעות מידיבוס או מיניבוס.

  • השכרת אוטובוס צמוד – חברת הסעות יכולה להציע ללקוחות מוסדיים וגדולים את האפשרות של השכרת אוטובוס צמוד. כאן לא שוכרים את האוטובוס רק לפי מספר קילומטרים או שעות, אלא לפי ימים. בפועל, המטרה היא שיהיה ניתן לעלות לאוטובוס בכל רגע נתון על מנת להמשיך הלאה בטיול. מטבע הדברים, זו גם האופציה השכיחה אצל בתי ספר בטיולים שנתיים ואצל חברות תיירות בארץ ובעולם.

  • אוטובוס כאלטרנטיבה לתחבורה ציבורית – בתי עסק, ארגונים פרטיים ומוסדות ציבוריים יכולים להחליט על השכרת אוטובוס כאלטרנטיבה לתלות בתחבורה ציבורית. בגלל שבישראל התחבורה הציבורית כל הזמן מתעכבת ולוקה בחסר, האוטובוס שאותו שוכרים באופן פרטי מעניק פתרון הרבה יותר נגיש.

 
 

כמה עולה לשכור אוטובוס?

 
השכרת אוטובוס מתומחרת על פי פרמטרים שחוזרים על עצמם אצל כל חברה. ראשית, מביאים בחשבון את המרחק ואת מספר הימים שבהם רוצים לבצע את ההשכרה. שנית, בודקים מה רמת הדחיפות של ההשכרה – כמו למשל השכרה של אוטובוס בהתראה קצרה לעומת בהתראה ארוכה. שלישית, יש משמעות לדגם ולאבזור של האוטובוס.

במילים אחרות, ניתן לבצע השכרת אוטובוס בהתאמה אישית לצרכים של קהל היעד וכמעט בכל תקציב שנקבע מראש. לצד כאלה שלא מוכנים להתפשר על אבזור, מערכות מולטימדיה, מערכות מיזוג וכן הלאה, יש לקוחות שעבורם המחיר הנמוך הוא זה שמשחק את התפקיד הכי משמעותי. לכן גם פה, בוחנים כל מקרה לגופו ומתייעצים עם הנציגים של חברת הסעות.
 
 
 
 
 
 
 
 

ממי שוכרים אוטובוס?

 
אוטובוס כדאי לשכור רק מחברת הסעות שמתמחה בכך. כאשר חברת הסעות מתמחה בשירות כזה, זה בדרך כלל אומר שיש לה גם את הנהגים המתאימים. אם שוכרים אוטובוס מאותה חברה שיכולה להעמיד לרשות קהל היעד והלקוחות נהגים מנוסים ואמינים, ניתן להרגיש בטוחים יותר לאורך הנסיעה.

לבסוף, אפשר לבחור חברת השכרת אוטובוס לפי המלצות. את ההמלצות מקבלים מחברים, קרובים ובני משפחה. במידת הצורך, ניתן להרחיב את החיפוש אחר המלצות ולהשתמש גם במידע שיש באתרי האינטרנט, הרשתות החברתיות או הפורומים המקצועיים.