מיניבוסים בירושלים

 
המיניבוסים מככבים בראש רשימת רכבי ההסעות הנפוצים ביותר ואפשר להבין למה. הם נוחים יותר, קטנים וקומפקטיים ויכולים להיכנס לכל רחוב בשונה מאוטובוסים גדולים, מרעישים פחות וכמובן משתלמים יותר גם לקבוצות קטנות. אנו בהסעות אור ירושלים בע"מ כאן לשירותכם עם צי רכבים מרשים לכל משימה!
 

המיניבוס שלנו לוקח אתכם לכל מקום!

 
  • עם המיניבוסים שלנו תוכלו להגיע לכל מקום שתרצו וזה כולל מסלולי טיולים. מי מאיתנו לא רוצה לצאת לטייל ובעיקר באזור ירושלים יש אינספור מסלולים נהדרים שלעתים מצריכים נסיעה מיומנת ורכב חזק ועמיד. המיניבוסים שלנו יעמדו בכל דרך והם חדישים וערוכים מבחינתכם כך שאיכות הנסיעה לא תרד לרגע.

  • המיניבוסים שלנו יכולים לקחת אתכם גם לאירועים הכי חשובים שלכם. יש לנו מיניבוסים עד 20 מקומות כך שאתם יכולים להיכנס כמה משפחות וליהנות מנסיעה מגובשת ומהנה לכולם. אצלנו לא צריך להתפשר ולא צריך לבחור שני רכבים שונים כי ברכב אחד נכנסים הרבה אנשים, כך שאתם גם נהנים וגם חוסכים!

  • אם אתם רוצים לנסוע למסיבה או לאירוע כמו שצריך, באיכות הכי גבוהה שיש, מיניבוס VIP יעמוד לרשותכם. רכב VIP כולל מערכת מולטימדיה איכותית וכמובן מיני בר מלא במשקאות, מערכת מיזוג מתקדמת, מסכי טלוויזיה אישיים לכל נוסע ועוד. כך אתם נוסעים בסטייל ונהנים מכל רגע!
 
 

חברה מיוחדת ללקוחות מיוחדים

 
אם אתם צריכים להגיע לאירוע רחוק, לטיול, ליום סיור או אפילו באופן קבוע למקום העבודה או לבית הספר, אתם יכולים לסמוך עלינו שנסיע אתכם לשם על הצד הכי טוב שיש. הסעות אור ירושלים בע"מ כבר שנים רבות פועלת בתחום ההסעות ואין חברה מקצועית יותר מאיתנו. אצלנו כל לקוח מקבל בדיוק את מה שהוא צריך והרבה מזה בזכות צי הרכבים המרשים שלנו שכולל עשרות מיניבוסים שעומדים לשירותכם בכל שעה ולכל מטרה.

 
 

לבחור נכון, לבחור בהסעות אור ירושלים!

 
אנו בהסעות אור ירושלים נהנים מהמוניטין הרב שיצרנו לעצמנו בזכות. אצלנו כל לקוח יוצא מרוצה ולא סתם יש עלינו אינספור המלצות. אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל ההצלחה עוד היום וליהנות מהנסיעה הכי טובה שהייתה לכם עם חברה אמינה שגמישה לכל צרכיכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!