צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיניבוס הסעות

 
צי הרכב המגוון של חברת הסעות גם משרת את האינטרסים של הלקוחות. כיום לא חייבים לשלם ביוקר על השכרת אוטובוס וניתן לדוגמא להתעניין באפשרות הספציפית של השכרת מיניבוס, בלי שזה יבוא על חשבון הנוחות והזמינות. בנוסף, יש דגמים שונים של מיניבוס שבהם ניתן להשתמש על מנת להציע שירותי הסעות שונים.

 

שימושים של מיניבוס הסעות

 
 
  1. מיניבוס להסעות קטנות – השימוש העיקרי בכלי רכב כמו מיניבוס הוא לטובת הסעות קטנות. כאשר משתמשים במיניבוס, המשמעות היא שניתן לבצע הסעות קטנות של קבוצות של עד 20 אנשים. זה כולל בין היתר הסעות של תלמידים, הסעות לקבוצות של תיירים מהארץ ומחו"ל, הסעות לקבוצות של עובדים וכן הלאה.

  1. התאמה לבעלי מוגבלויות – מיניבוס הוא בדרך כלל הפתרון הראשון של לקוחות חברת הסעות שזקוקים לשירות שמתאים לבעלי מוגבלויות. בגלל שקל יותר להעלות ולהוריד בעלי מוגבלויות עם כיסא גלגלים מתוך מיניבוס ולא מתוך אוטובוס, הוא מקבל את העדיפות בשירות שמיועד גם לאנשים פרטיים וגם לחברות ועסקים.

  1. הסעות קצרות – מלבד מספר האנשים שעומדים לעלות על ההסעה ועל המיניבוס, יש משמעות גם למרחק. במרחקים גדולים עדיף בדרך כלל להשתמש באוטובוס כי יש בו יותר מקום ומשום שניתן גם לאכלס בו יותר ציוד, אבל במרחקים קצרים זה לא בהכרח ככה. אז במרחקים קצרים של הסעות בתוך היישוב, בהחלט יכול להיות שהפתרון של מיניבוס יהיה הכי משתלם.

  1. חיסכון בהוצאות – השכרת מיניבוס זולה משמעותית לעומת השכרת אוטובוס. בשני המקרים יש עוד דברים שצריך לבדוק ובהם מידת הזמינות של הרכב, סוג הנהג, האחריות על עמידה בלוח זמנים וכן הלאה, אבל בכל מקרה המחיר של מיניבוס יהיה זול משמעותית.

 

איך יודעים שמדובר על המיניבוס המתאים?

 
 
 
הבעיה היא שגם שאחרי מחליטים להתמקד ספציפית בכלי רכב מסוג מיניבוס על מנת לתאם שירותי הסעות, צריך לבחור אותו בצורה נכונה. בחירה כזו חייבת להישען על מספר שנות הניסיון שיש לכל חברת הסעות ועל מספר הנהגים שעומדים לרשותה. אם בוחרים חברת הסעות שאין לה מספיק נהגים או כלי רכב חלופיים, זה עלול לעכב את השירות ולגרום עוגמת נפש לנוסעים.

בנוסף, צריך לבחור מיניבוס שמאובזר בצורה נכונה ובטכנולוגיה מתקדמת. אבזור נכון מתייחס למשל אל פתרונות הקירור או המיזוג של כל מיניבוס, אל האופן שבו ניתן להעלות ולהוריד נוסעים, אל מערכת מולטימדיה שאולי משולבת בו וכן הלאה. גם פה, הכנת שיעורי בית היא תנאי לבחירת שירות הסעות מקצועי ומשתלם.
לסיכום, מיניבוס מציע המון יתרונות שאין לאוטובוס. אז אם רוצים לתאם הסעה קטנה, קצרה או משתלמת ומתאימה לבעלי מוגבלויות, זה פתרון מעולה.

 
 
 
הסעות אור ירושלים
 
 
 
 
 

מיניבוסים בירושלים

 
 
המיניבוסים מככבים בראש רשימת רכבי ההסעות הנפוצים ביותר ואפשר להבין למה. הם נוחים יותר, קטנים וקומפקטיים ויכולים להיכנס לכל רחוב בשונה מאוטובוסים גדולים, מרעישים פחות וכמובן משתלמים יותר גם לקבוצות קטנות. אנו בהסעות אור ירושלים בע"מ כאן לשירותכם עם צי רכבים מרשים לכל משימה!
 

המיניבוס שלנו לוקח אתכם לכל מקום!

 
  • עם המיניבוסים שלנו תוכלו להגיע לכל מקום שתרצו וזה כולל מסלולי טיולים. מי מאיתנו לא רוצה לצאת לטייל ובעיקר באזור ירושלים יש אינספור מסלולים נהדרים שלעתים מצריכים נסיעה מיומנת ורכב חזק ועמיד. המיניבוסים שלנו יעמדו בכל דרך והם חדישים וערוכים מבחינתכם כך שאיכות הנסיעה לא תרד לרגע.

  • המיניבוסים שלנו יכולים לקחת אתכם גם לאירועים הכי חשובים שלכם. יש לנו מיניבוסים עד 20 מקומות כך שאתם יכולים להיכנס כמה משפחות וליהנות מנסיעה מגובשת ומהנה לכולם. אצלנו לא צריך להתפשר ולא צריך לבחור שני רכבים שונים כי ברכב אחד נכנסים הרבה אנשים, כך שאתם גם נהנים וגם חוסכים!

  • אם אתם רוצים לנסוע למסיבה או לאירוע כמו שצריך, באיכות הכי גבוהה שיש, מיניבוס VIP יעמוד לרשותכם. רכב VIP כולל מערכת מולטימדיה איכותית וכמובן מיני בר מלא במשקאות, מערכת מיזוג מתקדמת, מסכי טלוויזיה אישיים לכל נוסע ועוד. כך אתם נוסעים בסטייל ונהנים מכל רגע!

 

חברה מיוחדת ללקוחות מיוחדים

 
אם אתם צריכים להגיע לאירוע רחוק, לטיול, ליום סיור או אפילו באופן קבוע למקום העבודה או לבית הספר, אתם יכולים לסמוך עלינו שנסיע אתכם לשם על הצד הכי טוב שיש. הסעות אור ירושלים בע"מ כבר שנים רבות פועלת בתחום ההסעות ואין חברה מקצועית יותר מאיתנו. אצלנו כל לקוח מקבל בדיוק את מה שהוא צריך והרבה מזה בזכות צי הרכבים המרשים שלנו שכולל עשרות מיניבוסים שעומדים לשירותכם בכל שעה ולכל מטרה.


 

לבחור נכון, לבחור בהסעות אור ירושלים!

 
אנו בהסעות אור ירושלים נהנים מהמוניטין הרב שיצרנו לעצמנו בזכות. אצלנו כל לקוח יוצא מרוצה ולא סתם יש עלינו אינספור המלצות. אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל ההצלחה עוד היום וליהנות מהנסיעה הכי טובה שהייתה לכם עם חברה אמינה שגמישה לכל צרכיכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!