מיניבוס הסעות

 
צי הרכב המגוון של חברת הסעות גם משרת את האינטרסים של הלקוחות. כיום לא חייבים לשלם ביוקר על השכרת אוטובוס וניתן לדוגמא להתעניין באפשרות הספציפית של השכרת מיניבוס, בלי שזה יבוא על חשבון הנוחות והזמינות. בנוסף, יש דגמים שונים של מיניבוס שבהם ניתן להשתמש על מנת להציע שירותי הסעות שונים.

להזמנת מיניבוס התקשרו - 1700500111

 

שימושים של מיניבוס הסעות

 
 
  1. מיניבוס להסעות קטנות – השימוש העיקרי בכלי רכב כמו מיניבוס הוא לטובת הסעות קטנות. כאשר משתמשים במיניבוס, המשמעות היא שניתן לבצע הסעות קטנות של קבוצות של עד 20 אנשים. זה כולל בין היתר הסעות של תלמידים, הסעות לקבוצות של תיירים מהארץ ומחו"ל, הסעות לקבוצות של עובדים וכן הלאה.

  1. התאמה לבעלי מוגבלויות – מיניבוס הוא בדרך כלל הפתרון הראשון של לקוחות חברת הסעות שזקוקים לשירות שמתאים לבעלי מוגבלויות. בגלל שקל יותר להעלות ולהוריד בעלי מוגבלויות עם כיסא גלגלים מתוך מיניבוס ולא מתוך אוטובוס, הוא מקבל את העדיפות בשירות שמיועד גם לאנשים פרטיים וגם לחברות ועסקים.

  1. הסעות קצרות – מלבד מספר האנשים שעומדים לעלות על ההסעה ועל המיניבוס, יש משמעות גם למרחק. במרחקים גדולים עדיף בדרך כלל להשתמש באוטובוס כי יש בו יותר מקום ומשום שניתן גם לאכלס בו יותר ציוד, אבל במרחקים קצרים זה לא בהכרח ככה. אז במרחקים קצרים של הסעות בתוך היישוב, בהחלט יכול להיות שהפתרון של מיניבוס יהיה הכי משתלם.

  1. חיסכון בהוצאות – השכרת מיניבוס זולה משמעותית לעומת השכרת אוטובוס. בשני המקרים יש עוד דברים שצריך לבדוק ובהם מידת הזמינות של הרכב, סוג הנהג, האחריות על עמידה בלוח זמנים וכן הלאה, אבל בכל מקרה המחיר של מיניבוס יהיה זול משמעותית.
 

איך יודעים שמדובר על המיניבוס המתאים?

 
 
הבעיה היא שגם שאחרי מחליטים להתמקד ספציפית בכלי רכב מסוג מיניבוס על מנת לתאם שירותי הסעות, צריך לבחור אותו בצורה נכונה. בחירה כזו חייבת להישען על מספר שנות הניסיון שיש לכל חברת הסעות ועל מספר הנהגים שעומדים לרשותה. אם בוחרים חברת הסעות שאין לה מספיק נהגים או כלי רכב חלופיים, זה עלול לעכב את השירות ולגרום עוגמת נפש לנוסעים.

בנוסף, צריך לבחור מיניבוס שמאובזר בצורה נכונה ובטכנולוגיה מתקדמת. אבזור נכון מתייחס למשל אל פתרונות הקירור או המיזוג של כל מיניבוס, אל האופן שבו ניתן להעלות ולהוריד נוסעים, אל מערכת מולטימדיה שאולי משולבת בו וכן הלאה. גם פה, הכנת שיעורי בית היא תנאי לבחירת שירות הסעות מקצועי ומשתלם.
לסיכום, מיניבוס מציע המון יתרונות שאין לאוטובוס. אז אם רוצים לתאם הסעה קטנה, קצרה או משתלמת ומתאימה לבעלי מוגבלויות, זה פתרון מעולה.

 
 
 
הסעות אור ירושלים