צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צי רכבים

 
אנו בהסעות אור ירושלים בע"מ רוצים לתת את השירות הטוב ביותר לכל לקוח ולכן יש לנו את כל הרכבים האפשריים שיכול להיות שיעמדו לשירותכם על הצד הכי טוב שיש. ככה זה שאכפת מהלקוחות, רוצים להיות מותאמים לצרכים שלו במידה הכי רבה שיש וזה מה שתוכלו לקבל אם רק תבחרו נכון!
 

צי רכבים מנצח לחברה מנצחת!

 
  • תוכלו למצוא אצלנו אוטובוסים בשפע כאשר כל אוטובוס מכיל עד 60 מקומות. האוטובוסים יכולים לעמוד לשירותכם להסעות למפעלים ולמקומות עבודה, הסעות לבתי ספר, הסעות לסיורים ולטיולים, הסעות לאירועים וכולה.

  • אם מדובר בקבוצה קטנה יותר תוכלו לבחור את המידיבוסים שלנו. מידיבוס או בשמו השני, מיקרו בוס, הוא אוטובוס קטן שמכיל עד 40 מקומות. מידיבוס זה יכול לשרת אתכם לכל מטרה שתרצו ונותן מענה לקבוצות קטנות יותר, למחיר נוח יותר ולחוויה טובה יותר!
  • גם מיניבוסים תוכלו למצוא אצלנו בשפע כאשר כל מיניבוס מכיל עד 20 מקומות. המיניבוסים יכולים להיות מעולים להסעות לחופשה בתוך הארץ, הסעות לנתב"ג, הסעות לאירועים, לגני ילדים, לסיורים וכולה.

  • אם תרצו להתפנק תוכלו גם לקבל הסעות VIP איכותיות. ההסעות הללו יכולות להיות באוטובוסים או המיניבוסים המותאמים שלנו שיתנו לכם להרגיש כמו מלכים.

  • גם טיוליות תוכלו למצוא אצלנו וכך תוכלו להגיע למסלולי טיולים גם בדרכים שאינן סלולות. אצלנו אין מעצורים, אצלנו מגיעים לכל מקום שצריך, ואתם יכולים להיות בטוחים שגם אדמת כורכר וקצת עפר לא יעצרו אותנו!

 
 

יותר רכבים, יותר התאמה!

 
 
זה לא משנה אם תגיעו אלינו בדרישה להסעה לקבוצה קטנה של עשרה אנשים או לקבוצה ענקית של 200 אנשים, לנו יהיה את הפתרון עבורכם. אנו מציגים בפניכם צי רכבים אדיר ומרשים שלא תמצאו בשום מקום אחר כך שכל הסעה שתצטרכו מיד תתקבל בחיוב אצלנו. בסופו של דבר ככל שיש יותר רכבים מיותר סוגים אפשר להתאים את מה שהלקוח צריך ובכך להוזיל את העלויות ולהגדיל את הנוחות וזה בדיוק הזמן לבחון מה מצפה לכם אצלנו.
 
אנו בהסעות אור ירושלים בע"מ כאן תמיד לשירותכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח להיות שם להסעה הבאה שלכם!