שירותי הסעות למען חיסכון בהוצאות הדלק החודשיות

 
 
דלק הוא ללא ספק ההוצאה החודשית הגדולה ביותר של משפחות עם רכבים פרטיים בישראל. יתרה על כך, מחירי הנפט ובעקבותיהם גם הדלק עולים בכל רחבי העולם. התוצאה היא יותר ויותר אזרחים המחפשים אחר פתרונות אלטרנטיביים. חיסכון בדלק הוא לא פריבילגיה אלא חלק בלתי נפרד מהתנהלות כלכלית נכונה. חיסכון מן הסוג הזה יכול לפנות מאות שקלים בחודש בתקציב המשפחתי, בעיקר בקרב בני זוג צעירים המתגוררים בערים מרכזיות.

חיסכון בדלק מתחיל מצמצום כמות הנסיעות. בכל מצב בו ניתן להתנייד ברגל או עם אופניים, עדיף לעשות זאת, וליהנות מאיכות חיים גבוהה ומינימום של הוצאות. מצד שני, יש מקרים רבים בהם הנסיעות הן כורח המציאות. סיטואציות כאלה מחייבות פנייה אל תחבורה ציבורית או שירותי הסעות. אך בעוד תחבורה ציבורית בישראל עדיין נמצאת בחיתוליה, שירותי הסעות מוכיחים את עצמם, ויכולים לתרום לחיסכון בדלק. במילים אחרות, מי שרוצה לצמצם את כמות הנסיעות ברכב הפרטי צריך לברר לגבי שירותי הסעות לבית הספר של הילדים, לעבודה, לטיולים או לכל צורך אחר.
 
חיסכון בדלק
 

טיפים עבור חיסכון בדלק

 
קל יותר להשיג חיסכון בדלק אחרי שמתאמים שירותי הסעות ונהנים מהיתרונות שלהם. במקביל וכאשר בכל זאת נאלצים לנסוע ברכב הפרטי, כדאי לאמץ את הטיפים הבאים:

1. גיר ידני – זכרו כי גיר ידני צורך פחות דלק מגיר אוטומטי. זהו שיקול חשוב בעת רכישה של רכב חדש או יד שנייה, כאשר בחלק מהרכבים ניתן ליהנות משני העולמות.


2. נפח מנוע – ככל שנפח המנוע גדול יותר, כך צריכת הדלק של הרכב עולה. נפח המנוע אמור להתאים לצרכים שלכם. במידה ואתם משתמשים ברכב רק בתוך העיר, העדיפו נפח מנוע קטן של 900-1,400 סמ"ק. בנסיעות ארוכות מחוץ לעיר תיאלצו לבחור רכבים עם נפחי מנוע גדולים יותר.


3. כיבוי המנוע – זהו טיפ חשוב עבור מי שרוצה לחסוך בדלק גם במהלך הנסיעה עצמה. כל עוד אתם חונים ליותר מדקה, כבו את המנוע של הרכב, ותוכלו לחסוך עד 19% בצריכת הדלק.


4. נסיעה לאט ובמתינות – מלבד היתרונות הבטיחותיים של נסיעה לאט, מדובר על חיסכון משמעותי בדלק. צריכת הדלק מתחילה לעלות באופן משמעותי מעל 90 קמ"ש, כאשר בנסיעה ב-120 קמ"ש הצריכה גבוהה בעשרות אחוזים מנסיעה ב-100 קמ"ש. הקפידו על נסיעה תחת מגבלות החוק, שמרו מרחק, ונסו למתן ככל האפשר בלימות לא צפויות והאצות חדות.

דוגמות אלו מוכיחות, כי חיסכון בדלק דורש שינוי מסוים בהרגלים. בחברת ההסעות שלנו אנו מעמידים לרשותכם שורה ארוכה של כלי רכב מגוונים אשר יכולים לעזור לכם לחסוך בהוצאות הדלק. אתם מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ עם אחד מנציגנו, קבלו פרטים על שירותי הסעות ותוכלו ללמוד על הדרך הטובה ביותר איך לחסוך מאות שקלים בחודש.